Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka :D :P :lol: .już wpłacam. Nr konta podaj!
no właśnie, słusznie zauważyłes. Szanująca się kancelaria nie pobiera opłat wstępnych. Ja korzystałam z kancelarii Duże Odszkodowania. Zero kosztów, super obsługa i bardzo szybko załatwiliśmy temat. Feniks chciał ode mnie szmalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, słusznie zauważyłes. Szanująca się kancelaria nie pobiera opłat wstępnych. Ja korzystałam z kancelarii Duże Odszkodowania. Zero kosztów, super obsługa i bardzo szybko załatwiliśmy temat. Feniks chciał ode mnie szmalu...
  dawaj namiary !!!!!!       :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj namiary !!!!!!       :D
  :rolleyes:http://www.duzeodszkodowania.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, słusznie zauważyłes. Szanująca się kancelaria nie pobiera opłat wstępnych. Ja korzystałam z kancelarii Duże Odszkodowania. Zero kosztów, super obsługa i bardzo szybko załatwiliśmy temat. Feniks chciał ode mnie szmalu...
Opisz proszę , o co walczyłaś! ? bo jak służebność + odszkodowanie to trochę nie wierzę..... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie : http://www.tnijse.pl/Preemier_tusk_rezygnuje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie : http://www.tnijse.pl/Preemier_tusk_rezygnuje
  Ze sdupy ci nogi powyrywam pspieprzony spamerze !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Państwa, prowadzę kancelarię od kilkunastu lat, nie dajcie się ogłupić przedstawicielom z różnych firm to są naciągacze. Przeprowadziłem już kilkadziesiąt takich postępowań dotyczących ustanowienia służebności przesyłu za wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o słupy wysokiego napięcia lub linie przesyłową to jeżeli mają je Państwo na swoim gruncie powyżej 30 lat to nawet nie warto się tym zajmować . Sprawy takie są z góry skazane na niepowodzenie, generalnie przedsiębiorstwa przesyłowe to zasiedzą. Jak zapłacicie zaliczke różnym firmą, które obiecują złote góry to stracicie i te pieniądze. Jeśli macie pytania chętnie na nie odpowiem. Mogę również podjąć się spraw dotyczących wszystkich urządzeń przesyłowych. Po przeanalizowaniu dokumentów odpowiem czy jest w ogóle jakaś szansa na uzyskanie wynagrodzenia lub odszkodowania. Mój prywatny adres email SFLETTNER@GMAIL.COM   P.S. zajmuje się również sprawami dotyczącymi wykupem od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad GDDKiA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez  nie  ejstem zadowolony  z tej kancelari  pracownik czyli ich posrednik jaki był  wszechwiedzacy  i  madry   a po podpisaniu umowy  i wplacie zaliczki  okazało sie juz bezporednio z osoba co sie tym tam zajmuje  Pania parwnik ze  to nie  ejst takie kolorowe jak on mowił  w marcu podpisalismy  umowe  kase obiecał na  listopad  jest  połowa  wrzesnia  a tu prawie nic  nie  jest wyjasnione  dałem im mapki itp  co chciali a  pisza  czy napewno wodociag to  wodociag  i pzrebiega przez dzialki  sasiednie tez  to masakra  i sparwa moze  sie  gdzies  w przyszłym roku  skonczyc  a nie  w listopadzie dowiedzialem sie.  Zaliczke  wzieli   kara umowna starsza  nie  polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może komuś się przyda pomoc przy pisaniu pism lub walce o odszkodowanie http://bit.ly/18yX6VR 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich moje sprawy trwają już prawie rok. Walczę o odszkodowanie za 3 słupy energetyczne 1 słup telefoniczny i gazociąg . Razem mam założone 5 oddzielnych spraw ,mam wycenę o co walczę i to naprawdę pokaźna suma . Myślę że jeszcze z rok to potrwa ale jest warto poczekać bo czas szybko leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę roszczeń związanych z uzyskaniem odszkodowania za słupy energetyczne, wodociągi i inne media. Dochodzimy odszkodowań za straty jakie poniósł władający nieruchomością, w tym za zmniejszenie wartości nieruchomości spowodowane wybudowaniem infrastruktury. Występujemy o rekompensatę za utracone korzyści, które władający mógłby uzyskać gdyby nie budowano infrastruktury (zniszczenie, utrata lub uszkodzenie pożytków i części składowych gruntu). Na chwilę dzisiejszą prowadzimy ponad 1000 spraw związanych z odszkodowaniami oraz służebnościami przesyłu na terenie całego kraju. Nasze działania dzielimy na dwa etapy - przedsądowy i sądowy. TEL : 668 149 034  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prawoprsto.pl/prawo-cwilne/prawo-rzeczowe/132-na-czym-polega-sluzenosc-przesylu.html Przepisy ustanowiono latem 2008r. Zanim to się "rozniosło" na właścicieli działek musiało upłynąć jakieś dwa lata - pierwsze wygrane sprawy w sądzie, kolejni prawnicy zaczynają zabierać się za te sprawy itd. Czyli mamy połowę albo koniec 2010 roku i wtedy dopiero rusza ta machina odszkodowawcza na większą skalę. Uwzględniając sredni czas trwania takiej sprawy w sądzie 1,5 roku, właśnie rok 2012 przyniósł po raz pierwszy zauważalną liczbę rozstrzygnięć spraw o służebność przesyłu. Do dnia 1 lutego 2019 roku taka służebność musi być ustanowiona inaczej przedsiębiorca przesyłowy zajmie grunt pod infrastrukturę przez zasiedzenie. Boom odszkodowawczy w kancelariach i korporacjach właśnie się rozpoczął. Apogeum przewiduję na lata 2013-2015. Wielu cieniasów i naciągaczy spróbuje wykorzystać ten nagły wzrost zainteresowania kasą za słupy, rury, kable. Telewizja będzie robić programy z naciągniętymi na koszty postępowań w sądzie dopiero za rok może dwa, bo wtedy będzie to duża wrzaskliwa grupa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś cisza z tymi słupami -- pewnie sędziowie i adwokaci wzięli łapówki od Z  E .    :lol:   Może  zegarki też dostali ???  :P :D :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rurę gazowniczą ile dają odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rurę gazowniczą ile dają odszkodowania?
  Co do tych łapówek to mam nadzieję że nie wszyscy dostali  :ph34r: . Bo moja sprawa trwa już 14 miesiąc  :wacko: i ciekaw jestem ile jeszcze potrwa ;)  ale końca świata nie zapowiadają a ich zegarki tykają . Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących zakończenia spraw :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to dobrze, że są już takie kancelarie - o jakich pisze ~Feniks -, które pomagają skutecznie walczyć o odszkodowania od zakładów energetycznych. Tak jak opisał to ~Feniks rzeczywiście można wygrać duże kwoty - jednak zawsze w sądzie bo zakłady energetyczne nie chcą płacić po dobroci, słusznie licząc - jak mi adwokat mój powiedział -, że większośc zainteresowanych się zniechęci, a i kancelari dużo nie ma, które dochodzą takich roszczeń bo muszą mieć spore zaplecze finansowe, żeby rok lub dwa za darmo pracować, jeździć na rozprawy, płacić za paliwo i pracę. Jednak ja z doświadczenia wiem, że warto próbować bo po półtora rocznym procesie (i trzech rozprawach) mój adwokat z Kancelarii Themi z Krakowa wygrał moją sprawę i dostałem przeszło sześćdziesiąt tysięcy - adwokaci wzięli z piętnaście jakoś dopiero po wygranej. Zostało mi ponad 45 i zwrot kosztów rzeczoznawcy, a jeszcze kolejna sprawa wisi w sądzie na podobną kwotę. Ja zgadzam się z ~Feniksem i też polecam pomoc takich kancelarii, a i poczucie sprawiedliwości mam zaspokojone bo mi te linie wiszą nad ziemią z 30 lat blisko. Pozatym z tym z tym zasiedzeniem to mi adwokat tłumaczył, że nawet jak 30 lat już są słupy to wcale nie znaczy, że zakład zasiedział bo o jakiejś sukcesyji pranej mówił, co to jej te zakłady często nie mają i zasiedzenia wtedy nie wykarzą w sądzie.
 
Uważam, że to dobrze, że są już takie kancelarie - o jakich pisze ~Feniks -, które pomagają skutecznie walczyć o odszkodowania od zakładów energetycznych. Tak jak opisał to ~Feniks rzeczywiście można wygrać duże kwoty - jednak zawsze w sądzie bo zakłady energetyczne nie chcą płacić po dobroci, słusznie licząc - jak mi adwokat mój powiedział -, że większośc zainteresowanych się zniechęci, a i kancelari dużo nie ma, które dochodzą takich roszczeń bo muszą mieć spore zaplecze finansowe, żeby rok lub dwa za darmo pracować, jeździć na rozprawy, płacić za paliwo i pracę. Jednak ja z doświadczenia wiem, że warto próbować bo po półtora rocznym procesie (i trzech rozprawach) mój adwokat z Kancelarii Themi z Krakowa wygrał moją sprawę i dostałem przeszło sześćdziesiąt tysięcy - adwokaci wzięli z piętnaście jakoś dopiero po wygranej. Zostało mi ponad 45 i zwrot kosztów rzeczoznawcy, a jeszcze kolejna sprawa wisi w sądzie na podobną kwotę. Ja zgadzam się z ~Feniksem i też polecam pomoc takich kancelarii, a i poczucie sprawiedliwości mam zaspokojone bo mi te linie wiszą nad ziemią z 30 lat blisko. Pozatym z tym z tym zasiedzeniem to mi adwokat tłumaczył, że nawet jak 30 lat już są słupy to wcale nie znaczy, że zakład zasiedział bo o jakiejś sukcesyji pranej mówił, co to jej te zakłady często nie mają i zasiedzenia wtedy nie wykarzą w sądzie.
Bardzo dobra reklama a działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj, jestem przedstaicielem firmy EuCO, która bez pobierania wstępnych opłat pomaga uzyskać Ci pełne odszkodowanie bez twojego udziału w sądzie, dopiero po wygranej sprawie firma odlicza prowizję za odzyskanie odszkodowania i Tobie wysyła należną kwotę na rachunek bankowy. Proszę zadzwoń a pomogę 730 861 997    z wyrazami szacunku Łukasz Kozak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dobre (drogie) miejsca zajęte pod infrastrukturę są już obstawione. Pozostały tylko te mało płatne na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z unijnym centrum mam złe skojarzenia http://uwaga.tvn.pl/63301,news,,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,reportaz.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witaj, jestem przedstaicielem firmy EuCO, która bez pobierania wstępnych opłat pomaga uzyskać Ci pełne odszkodowanie bez twojego udziału w sądzie, dopiero po wygranej sprawie firma odlicza prowizję za odzyskanie odszkodowania i Tobie wysyła należną kwotę na rachunek bankowy. Proszę zadzwoń a pomogę 730 861 997    z wyrazami szacunku Łukasz Kozak  
 
  Witaj, jestem przedstaicielem firmy EuCO, która bez pobierania wstępnych opłat pomaga uzyskać Ci pełne odszkodowanie bez twojego udziału w sądzie, dopiero po wygranej sprawie firma odlicza prowizję za odzyskanie odszkodowania i Tobie wysyła należną kwotę na rachunek bankowy. Proszę zadzwoń a pomogę 730 861 997    z wyrazami szacunku Łukasz Kozak  
euco Europejskie Centrum Odszkodowań Pan Łukasz Kozak sprawił, że wygrałam 1,5 miliona zł odszkodowania za słupy energetyczne na mojej działce.   Chciałabym ,aby tak się stało, ale wyszukiwarka łyknie to wytłuszczone i będzie niezła reklama :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...